Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

            

 

 

          Zespół Nat Osborne Band wystąpił w czwartkowy wieczór w Zofiówce. Ta nowojorska grupa będąca w trakcie tournee po Europie podczas kameralnego występu dała słuchaczom poznać swój bogaty repertuar. Należą do niego ciekawe utwory takie jak : The King And The Clown , Dreaming Her Love Away , No Reason , Little To The Left , Fire In The Wind. Debiutancki album tego zespołu został umieszczony na liście Best Albums of 2013.


Liderem i autorem tekstów jest Nat Osborn. W balladach imponuje niskim głosem by za chwilę błysnąć falsetem. Śpiewając jest jednocześnie klawiszowcem i frontmenem. Muzycy sami dobrze się bawią tym co robią a ich entuzjazm udziela się publiczności. W Polsce debiutowali w październiku 2013 r w Nowym Targu. Występowali również w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rumunii, Austrii i na Węgrzech. W Łodzi koncertowali w Klubie Szafa (październik 2013 i czerwiec 2014 ). Niestety najbliższe występy to: 10.10 Sopot, 11.10 Koszalin, 13.10 Szczecin, 14.10. Wrocław potem Czechy i Słowacja. Tym większe uznanie dla organizatorów za to wyjątkowe przeżycie. Może to była jedna z ostatnich okazji zobaczenia ich na żywo zanim przez rosnącą popularność zespołu ceny biletów staną się mniej dostępne? W 2013 r na Hanza Jazz Festiwal ich występ był dla wielu najjaśniejszym punktem festiwalu.

Zespół wystąpił w składzie:, gitarzysta Dustin Carlson, basista Mike Parker oraz perkusista - pochodzący z Polski - Damian Niewiński i oczywiście wokalista Nat Osborn, prawdziwy poszukiwacz brzmień i wrażeń. Studiował w Indiach, grał na gitarze na ulicach Budapesztu, a piosenki pisał na hiszpańskich balkonach.

Zanim nadarzy się następna okazja posłuchania ich na żywo warto poznać ich brzmienie:

https://soundcloud.com/natosborn

Liderzy: Aneta Misiewicz, Maciej Misiewicz ; miejsce Przystanek Zofiówka

Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech